حضور پررنگ مرکز سلامت محیط کار و معاونت بهداشتی در همایش ملی بهداشت محیط  شیراز:
با همکاری مرکز سلامت محیط و کار و نیز پیگیریهای انجام شده از طریق  واحد سلامت محیط و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در هجدهمین همایش ملی بهداشت محیط جهت تعامل و همراستایی هر چه بیشتر علم و عمل و نیز کاربردی تر شدن پژوهشهای علمی در پیشبرد اهداف سلامت محیط، مواردی در برنامه های اصلی و جانبی و همچنین اجرایی این همایش مورد نظر قرار گرفته و اجرا شد که برخی از آنها به شرح ذیل می باشد:
 
حمایت مالی گسترده مرکز سلامت محیط و کار از همایش :
 در راستای تعامل هر چه بیشتر و برگزاری بهتر هجدهمین همایش ملی بهداشت محیط بودجه ی مناسبی از طرف رییس مرکز سلامت محیط و کار جهت کمک به همایش تخصیص داده شد و در اختیار برگزارکنندگان همایش قرار گرفت.
 
شرکت  180 نفر از کارشناسان بهداشت محیط سراسر استان فارس در همایش:
این کار برای اولین بار در همایش های کشوری با مساعدت و حمایت مالی(پرداخت هزینه) از طرف معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شد و طی آن تعدادی از پرسنل شاغل در شهرستانهای استان فارس جهت شرکت در همایش معرفی شدند که جمعا حدود 180 نفر از آنان از نزدیک با آخرین دستاوردهای علمی و عملی در حیطه بهداشت محیط آشنا شدند.

 
ارائه مباحث کلیدی و تخصصی توسط کارشناسان مرکز سلامت محیط و کار:
در بخش سخنرانی های همایش برخی از مسوولین مرکز سلامت محیط و کاربه ایراد سخنرانی پرداختند از جمله  آقای مهندس  غلامرضا شقاقی که یکی از مباحث کلیدی بهداشت محیط را با عنوان ” آسیب پذیری و تطابق در تغییر اقلیم در بخش سلامت“ ارائه نمودند و در بخش پنلهای پرسش و پاسخ بسیاری از مباحث نیزحضور داشتند.
همچنین آقای مهندس فرهادی در هیئت رئیسه موضوع تخصصی کلیات بهداشت محیط حضور داشتند و در مورد سخنرانی کلیدی ارائه شده در مورد چالش های بازرسی موادغذایی توضیحاتی را بیان نمودند.
 
حضور پرسنل بهداشت محیط معاونت بهداشتی در تیم اجرایی برگزاری همایش :
در این خصوص و طبق تفاهم نامه منعقد شده تعدادی از پرسنل مرکز بهداشت شهرستان های استان جهت همکاری در تیم اجرایی برگزاری همایش معرفی شدند و همچنین پرسنل بهداشت محیط معاونت بهداشتی نیز در مراحل اجرایی همایش همکاری و حضور فعال داشتند
 
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1394-10-14 13:12        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ